5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Bir Orduya Bedel Full izle
İMDb 4.7 1080P
  •  Süre: 87dk Dakika
  • Ülke:
  • 165İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Bir Orduya Bedel Full izle

-

Army of One

Bir Orduya Bedel filmi sizler için Hdfilmizletme.net adresine eklenmiştir. Army of One Film konusu: ABD çekilen film 4.7 puan almıştır.Türkçe Altyazı ile sitemizde yayınlanmıştır. iyi seyirler dileriz.Genç ve hoş bir kadın olan Brenner Baker, Özel Kuvvetler'de vazife almaktadır. Kocasıyla tatile giden Brenner, bir kamp alanına gitmektedir. Yürüyüşe çıkan ikili, yağmur yağınca kendilerine sığınacak bir yer aramaya koyulurlar. Sığınmak için girdikleri yer ise bir uyuşturucu çetesinin ambarı olmaktadır. Bu gidişat kartelin çiftin peşine düşmesine neden olacaktır. Çete, barınağın yerini bildiği için Brenner'ın kocasını öldürecektir. Brenner'ın da can verdiğini düşünen çete azaları ikisini bir çukura atacak fakat Brenner can vermemiştir ve yaşananların intikamını almak için çetenin peşine gidecektir.
Bir Orduya Bedel 2020 filmi izle, Bir Orduya Bedel izle, Bir Orduya Bedel full izle, Bir Orduya Bedel Türkçe dublaj izle, Bir Orduya Bedel Türkçe altyazılı izle, Army of One izle.Bir Orduya Bedel Army of One Türkçe Altyazı Filmi artık hdfilmizletme.net adresinde sizde hemen yorum yaparak sitemize destek verin..

Yorum Alanı