Lütfen Filmlere Görüşlerinizi Yazarak Bizlere Destek Verin! Sizler için HD Kalitede Vizyondaki Filmleri Sitemize Eklemeye Calışıyoruz. Keyifli Seyirler Dileriz.HDFilmizletme.NET
10.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Blacklight Full izle
İMDb 2.5 1080P
  • Ülke:
  • 83İZLENME

    1BEĞEN

    0BEĞENME

Blacklight Full izle

-

Under Cover of Darkness

Blacklight Türkçe Altyazı 1080P 4K Tek Part Türkçe Altazılı Türjçe Dublaj Full HD İzle Blacklight ABD filmleri İzleTravis Block, karanlık geçmişi le yüzleşmek zorunda kalan bir hükümet casusudur. Uzun bir gölgede yaşayan Block, gölgede yaşamaya devam etmekte ve hür vazife yapmaktadır. Çok zorlu ve saklı gidişatlarda casus olarak vazife alan Travis Block, riskli misyonları zaferle sonlandırmaktadır. Bir gün Block, Unity İşlemi isimli karanlık bir işlemin, yalnızca Block’un işvereni olan FBI şefi Robinson Aidan Quinn tarafından haberdar olunan sebeplerle sıradan yurttaşları öldürdüğü bilinir. Bu vaziyeti tüm dünyaya duyurmak için bir gazeteci olarak vazife yapan şahıstan Emmy Raver-Lampman takviye ister. Fakat geçmişi ve bugünü ile çaba etmek zorunda kalır. Öyle ki kızı ve torunu bir yandan tehdit edilmektedir. Blok’un beğendiği insanların yaşamını kurtarması ve bir kurtuluş olması için reelleri ortaya çıkarması gerekir. Aksiyon ve gerilim dolu sahneleriyle ön tasarıya çıkan Blacklight filminde, saklı kalan gizemler olduğu sürece herkes risk altında olacaktır. Hdfilmizletme.net iyi seyirler diler. Blacklight ABD 2.5 alan bu filme Yorum yaparak sitemize destek olabilirsiniz.

Yorum Alanı