5.0
Toplamda 0 oy verildi.
  • Tek Part
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Choose or Die Full izle
İMDb 5.1 720P
  •  Süre: 84dk Dakika
  • Ülke:
  • 80İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Choose or Die Full izle

-

Choose or Die

Choose or Die filmi sizler için Hdfilmizletme.net adresine eklenmiştir. Choose or Die Film konusu: İngiltere çekilen film 5.1 puan almıştır.Türkçe Altyazı ile sitemizde yayınlanmıştır. iyi seyirler dileriz.ilmde; sahipsiz bir para mükâfatını kazanma sevdasına düşen iki dostun, 1980'lerden kalma sırlı bir video oyununu yine başlatıp korku dolu, sürrealist bir dünyaya adım atmasına şahitlik ediyoruz.
Kayıp bir 80'ler yaşamda kalma fobi oyununu ateşleyen genç bir kodlayıcı Iola Evans, hakikati paramparça eden; onu vahim kararlar vermeye ve ölümcül neticelerle yüzleşmeye zorlayan saklı bir laneti hür vazgeçer.
Özellikle genç erişkinlere yönetlik yapılan fobi filmleri furyası kategorisine sokabileceğimiz filmin senaryosu Simon Allen tarafından kaleme alınmış.

Choose or Die Choose or Die Türkçe Altyazı Filmi artık hdfilmizletme.net adresinde sizde hemen yorum yaparak sitemize destek verin..

Yorum Alanı