Arşivler: Haberler
Siyah Telefon Film Fragmanı Yayınlandı !
İncele
Siyah Telefon Film Fragmanı Yayınlandı !
Rejisör Scott Derrickson, fobi köklerine geri dönüyor ve cinsin önde gelen markası Blumhouse ile tertemiz bir fobi gerilim filminde yine ortak oluyor.Finney Shaw, 13 yaşında çekingen ama zeki bir çocuktur ve sadist bir katil tarafından kaçırılıp, çığlık atmanın pek işe yaramadığı ses geçirmez bir bodruma kapatılır. Duvarda iletişimi olmayan bir telefon çalmaya başladığında Finney, katilinin evvelki kurbanlarının seslerini dinleyebildiğini fark eder. Kendi başlarına gelenlerin, Finney’nin başına gelmemesi mevzusunda kesin kararlıdırlar.Kariyerinin en korku verici rolünde dört Yüksekokul® adaylığı bulunan Ethan Hawk ve ilk rolünü canlandıran Mason Thames’in oynadığı Siyah Telefon’un imalcisi, rejisörü ve ortak yazarı Lanet, İblis Çarpması ve Marvel’ın Dr. Strange filmlerinin de yazarı ve rejisörü olan Scott Derrickson.Filmin senaryosu Derrickson ve C. Robert Cargill Doctor Strange, Lanet tezsi’e ait olup, Joe Hill’in New York Times’ın çok satan 20th Century Ghosts kitabındaki mükâfatlı kısa öyküsüne sabretmektedir.Filmin üretimciliğini Derrickson ve Cargill’e ait Crooked Highway firmayı üstleniyor. Film, Universal ve Blumhouse tarafından sunuluyor. Jason Blum, Scott Derrickson ve C. Robert Cargill, filmin imalcileri. Yönetimsel imalciler Ryan Turek ve Christopher H. Warner.
  • 219
  • 0
Kıvanç Tatlıtuğ’lu Netflix Dizisi “Yakamoz S-245”ten İlk Fragman Yayınlandı
İncele
Kıvanç Tatlıtuğ’lu Netflix Dizisi “Yakamoz S-245”ten İlk Fragman Yayınlandı
Kıvanç Tatlıtuğ’un başrolde yer aldığı Netflix dizisi “Yakamoz S-245”ten ilk uzun fragman geldi!Tolga Karaçelik ve Umut Aral'ın yönetmen koltuğunu paylaştığı “Yakamoz S-245” 20 Nisan'da Netlix'te yayında olacak. Bu tarihe günler kala diziden ilk uzun fragman da geldi.Kıvanç Tatlıtuğ’un Arman karakterine hayat verdiği dizide ünlü oyuncuya Özge Özpirinçci (Defne), Meriç Aral (Hatice),  eşlik edicek. Dizinin bir çok hayranı şimdiden oluştu bile. Netflix son zamanların en kaliteli dizilerine imza atmayı başarıyor. Yine kaliteli bir dizi ile izleyicilerini mutlu edecek.
  • 172
  • 0
“Buz Devri” Serisine Hüzünlü Veda!
İncele
“Buz Devri” Serisine Hüzünlü Veda!
Buz Devri serisi ile tanınan ve bir hayli animasyon üretimleri ile öğrenilen Blue Sky Studios, parasal olanaksızlıklardan dolayı yayın yaşamını son verdiklerini açıkladı. Haberin açıklanmasını kısa bir video kesiti ile aktaran işletme, filmdeki afallamış sincap Scrap'in seri süresince kırmayı muvaffak olamadığı palamutu kırarak serinin bittiğinin sinyalini vermiş oldu.Yayınlanan video ile nostaljik anlar yaşayan hayranları hüzünlenerek, tekerrürden Buz Devri serisinin olup olmayacağını merak ediyor. Peki böyle birşey olası mı? Filmde bir kovalamaca gibi sincabın palamutunu kıramama öyküsü Blue Sky Studios paylaştığı son video ile ortadan kalkmış oldu. Yeni bir imal işletmeyi şayet Buz Devri'nin telif haklarını satın alırsa afallamış sincabı bu kere başka serüvenlerde görebiliriz.Yakın zamanda çevrim içi dizi ve film platformu Disney+ bir hayli ülkede yayın yaşamına başlayacağını açıkladı. Özellikle çocuklara müteveccih üretimleri bir hayli fazla olan Disney'in, bir hayli birey tarafından hoşlanılan seri Buz Devri'ni bünyesine katması hipotez edilebilir bir ihtimal olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça yüksek bir izleyici kitlesi ve demografisine sahip olan film, yalnızca 2016 senesinde Türkiye'de vizyona girmiş ve 1 milyon 300 bin birey tarafından izlenmişti.Boyle bir potansiyelin olduğu görülen imal belkide Netflix tarafından da satın alınabilir. Serinin devam edip etmeyeceğini, nerede yayınlanacağı ve hakkındaki öteki sualler ilerleyen günlerde netlik kazanacak. .
  • 145
  • 0
John Cena, Amazon’un Aksiyon Komedisi “Officer Exchange”de Rol Alacak
İncele
John Cena, Amazon’un Aksiyon Komedisi “Officer Exchange”de Rol Alacak
Peacemaker yıldızı John Cena, Amazon Stüdyoları'nın yeni projesinde başrolü üstleniyor.
  • 167
  • 0