5.0
Toplamda 0 oy verildi.
  • Tek Part
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Operation Mincemeat Türkçe Altyazılı izle
İMDb 7.0 1080P
  •  Süre: 118dk Dakika
  • Ülke:
  • 104İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Operation Mincemeat Türkçe Altyazılı izle

-

Operation Mincemeat

Operation Mincemeat Operation Mincemeat filmi 2022 7.0 1080P olarak izlemeniz için hazır
"Shakespeare in Love", "Proof" gibi filmlere imza atan Oscar adayı rejisör John Madden'ın mevzusu gerçekten yaşanan bir vakadan alınan ve İkinci Dünya Savaşı sırasındaki saçma bir işlemi anlatan filmi "Operation Mincemeat"deri başka bir deyişle bir fragman paylaşıldı.

Başrolü Oscar'lı oyuncu Colin Firth'ün üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Matthew Macfadyen, Kelly Macdonald, Jason Isaacs, Penelope Wilton, Simon Russell Beale ve Johnny Flynn gibi adlar yer alıyor. Senaryo ise Michelle Ashford tarafından Ben Macintyre tarafından yazılan kitaptan uyarlandı.

"Operation Mincemeat", Nazileri aldatmak için bir tasarı planlayan iki zeki istihbarat misyonlusunun öyküsünü mevzu ediyor. 1943 senesinde bağlaşıklar, Nazilerin hakimiyetindeki Avrupa'ya bir hücum başlatmaya kararlıdır. İki zeki istihbarat subayı olan Ewen Montagu Colin Firth ve Charles Cholmondeley Matthew Macfadyen bu emel istikametinde beklenmedik bir strateji geliştirir ve Mihver devletlerine yanlış bilgi yaymak için düşman sularında ölü bir adamın cesedine sahte dokümanlar yerleştirmeye karar verir. Ancak İngiliz donanma ve istihbarat hiyerarşisindeki herkes bu şikenin işe yarayacağına ikna olmaz...

Önümüzdeki hafta İngiltere'de vizyona girecek olan "Operation Mincemeat" 11 Mayıs'tan itibaren Netflix'te olacak.
Operation Mincemeat Türkçe Altyazı 2022 çekilen bu ffilmi hdfilmizletme.net adresinden izleyebilirsiniz.

Yorum Alanı