Sitemize Yorum Yaparak Bizlere Destek Olabilirsiniz. HDFilmizletme.net Sizler için En İyisini Yapmaya Çalışıyor. Lütfen İstediğiniz Filmleri Bizlere Aktarın Bizde Sitemize Ekleyelim.
9.0
Toplamda 1 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Şeflerin Şefi Yerli Film izle
İMDb 7.0 1080P
  •  Süre: 118dk Dakika
  • Ülke:
  • 92İZLENME

    1BEĞEN

    0BEĞENME

Şeflerin Şefi Yerli Film izle

-

Şeflerin Şefi

Şeflerin Şefi Şeflerin Şefi filmi 2021 7.0 1080P olarak izlemeniz için hazırŞeflerin Şefi, aralarındaki rekabeti sonladırmak için bir müsabakaya katılan Cemal ile Halil'in öyküsünü mevzu ediyor. Birbilerine rakip olarak gelişen Cemal ile Halil arasındaki rekabet, babalarından kendilerine kalan lokantaların başına geçmelerini çoğalır. Cemal'in kızı Fatoş ile Halil'in oğlu Umut'un birbirlerine aşık olduğununun ortaya çıkması, rekabetin ebadını iyice değiştirir. Bu sırada Yasemin'in seneler sonra kasabaya dönmesi ortalığın iyice karışmasına neden olur. İkili artık aralarındaki rekabeti sonladırmak ister ve büyük bir iddiaya girerler. Dünyaca ünlü TV programı Şeflerin Şefi programına katılmaya karar veren Cemal ile Halil, müsabakayı kaybedenin semti terk etmesi mevzusunda anlaşırlar. Keyifli bir yerli film olan şeflerin şefi sizlerle.
Hdfilmizletme ekibi keyifli seyirler diler.Şeflerin Şefi Şeflerin Şefi Yerli Film Filmi artık hdfilmizletme.net adresinde sizde hemen yorum yaparak sitemize destek verin..

Yorum Alanı