5.0
Toplamda 0 oy verildi.
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
Treat or Trick 4K film izle
İMDb 6.9 4K
  •  Süre: 117dk Dakika
  • Ülke:
  • 187İZLENME

    0BEĞEN

    0BEĞENME

Treat or Trick 4K film izle

-

Treat or Trick

Treat or Trick Türkçe Altyazı 720P 4K Tek Part Türkçe Altazılı Türjçe Dublaj Full HD İzle Treat or Trick Kanada filmleri İzleEğik polis memuru Feng ve takımı tarafından tertip edilen bir polis baskını sırasında kabahatlilerin kıymetli malını keşfettikten sonra, Feng'in dostu Chiang'ın başka bir fikri var. Mücevherleri çalar ve fark edilmemek için uzak bir bölgeye kaçar. Feng, 48 saat içinde taşları geri almak için askerleri Monk ve Yang'ı getirmek zorunda kalır. Afallatıcı bir biçimde, Chiang'ın cep telefonu sinyali bölgede olduğunu gösteriyor, ancak Feng onu bulamıyor. Feng, yalnızca görünüşte masum ama enteresan köylülerle etkileşime girmeye başlayabilir, bu da herkesin us oyunlarına girmesini gerektirecektir. Bu çalkantılı sahnenin ortasında bir kadın hayalet belirir ve mesele daha da karışık hale kazanç - Feng sonunda reeli ortaya çıkarıp dostunu geri alabilir mi? İyi ya da makûs, bilinmeyenlik herkesi huzursuz ve kuşkucu yapar.

Treat or Trick izle , Treat or Trick Türkçe Dublaj Altyazılı Full Film izle - Treat or Trick Türkçe Altyazı 2021 çekilen bu filmi hdfilmizletme.net adresinden izleyebilirsiniz.

Yorum Alanı