Macera film

 1. Percy Jackson 1 izle
  Tüm Bilgiler
  Percy Jackson 1 izle Fantastik Filmler izle, Macera Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Percy Jackson 1 Türkçe Dublaj 1080P hd film izle Zeus, Poseidon'un oğlu Percy Jackson'ı yıldırımını çalmakla kabahatler ve ona geri vermesini on dört gün, yoksa yaradanlar arasında bir savaş başlatacağını söyler. Bu arada, disleksik ve DEHB olan bir ergen olan Percy, eğitmeni olarak giyinmiş bir Fury tarafından atağa uğradığında Metropolitan Sanat Müzesi'ni geziyor. Percy'nin fiziksel olarak alan okuyan en yakın dostu Grover, Percy'nin bir yarı yaradan olduğunu ve onun korunucusu olduğunu sarihler ve eğitmeni Bay Brunner, ona güçlü bir silah olduğunu açıklayan bir kalem sunar. Percy'nin evini ziyaret ederler ve annesi Sally ile Melez Kampına giderler. Öte yandan Sally, bir Minotaur tarafından atağa uğrar ve Percy onu kurtaramadan ortadan kaybolur. Percy kampta muhteşem Annabeth ile dost olur; Kendisi için yıldırımın peşinde olan Hades tarafından atağa uğradıklarında, Percy annesinin Hades tarafından Yeraltı Dünyasına götürüldüğünü bilir. Percy, şimşeği alıp annesini kurtarmak için riskli bir yolculuğa çıkar. Kıvırcık ve Annabeth ona katılır ve Luke, Percy'ye kendi muazzam kalkanını verir. Zaferli olacaklar mı?Percy Jackson 1 izle , Percy Jackson & Olimposlular - Şimşek hırsızı izle , Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief izle , Percy Jackson 1 2010 Türkçe Dublaj Altyazılı Full Film izle -Percy Jackson 1 ABD 5.9 alan bu filme Yorum yaparak sitemize destek olabilirsiniz.
  • 2010
  • ABD
  • 1080P
  • IMDb 5.9
  • 132
  • 0
  Percy Jackson 2 izle
  Tüm Bilgiler
  Percy Jackson 2 izle Fantastik Filmler izle, Macera Filmleri izle 
  Türkçe Dublaj
  Percy Jackson 2 Türkçe Dublaj 720P hd film izleTanrı Aşkına izle , The Man of God izle , Tanrı Aşkına 2022 Türkçe Dublaj Altyazılı Full Film izle - Samuel Obalolu, disiplinli babası Papaz Josiah Obalolu tarafından zarar gördükten sonra ailesini terk eder. Sam'in ruhu iki üçgenin içine hapsolmuştur. Bir yanda kalbi için savaşan üç hanım, değişik yanda Tanrı sevgisi, paraya susamışlık ve ruhu için yarışan babasına karşı bastırılmış derin nefret. Sonunda Sam'in ruhuna ne olacak? MOG, büyük ölçüde Prodigal Oğul'un anlatısına sabreden hazin, canlı, parlak ve şüphelidir.Percy Jackson 2 Percy Jackson: Sea of Monsters Türkçe Dublaj Filmi artık hdfilmizletme.net adresinde sizde hemen yorum yaparak sitemize destek verin..
  • 2013
  • ABD
  • 720P
  • IMDb 5.8
  • 92
  • 0
Macera film Haberleri
Buz Devri serisi ile tanınan ve bir hayli animasyon üretimleri ile öğrenilen Blue Sky Studios, parasal olanaksızlıklardan dolayı yayın yaşamını son verdiklerini açıkladı. Haberin açıklanmasını kısa bir video kesiti ile aktaran işletme, filmdeki afallamış sincap Scrap'in seri süresince kırmayı muvaffak olamadığı palamutu kırarak serinin bittiğinin sinyalini vermiş oldu.Yayınlanan video ile nostaljik anlar yaşayan hayranları hüzünlenerek, tekerrürden Buz Devri serisinin olup olmayacağını merak ediyor. Peki böyle birşey olası mı? Filmde bir kovalamaca gibi sincabın palamutunu kıramama öyküsü Blue Sky Studios paylaştığı son video ile ortadan kalkmış oldu. Yeni bir imal işletmeyi şayet Buz Devri'nin telif haklarını satın alırsa afallamış sincabı bu kere başka serüvenlerde görebiliriz.Yakın zamanda çevrim içi dizi ve film platformu Disney+ bir hayli ülkede yayın yaşamına başlayacağını açıkladı. Özellikle çocuklara müteveccih üretimleri bir hayli fazla olan Disney'in, bir hayli birey tarafından hoşlanılan seri Buz Devri'ni bünyesine katması hipotez edilebilir bir ihtimal olarak karşımıza çıkıyor. Oldukça yüksek bir izleyici kitlesi ve demografisine sahip olan film, yalnızca 2016 senesinde Türkiye'de vizyona girmiş ve 1 milyon 300 bin birey tarafından izlenmişti.Boyle bir potansiyelin olduğu görülen imal belkide Netflix tarafından da satın alınabilir. Serinin devam edip etmeyeceğini, nerede yayınlanacağı ve hakkındaki öteki sualler ilerleyen günlerde netlik kazanacak. .
 •   72
 •   0